Navigovat do servisuProstějov, Průmyslová 4533/18Telefon+420 582 336 569, +420 776 751 461 E-mailfedorauto@fedorauto.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 až 17.00 So: Zavřeno
Profil firmy

Profil firmy

Firma Fedor Dušan byla založena v roce 1993 pouze s jedním zaměstnancem. Sídlo provozovny bylo na ulici Svatoplukova 46 v Prostějově. V roce 2001 jsme rozšířili naši dílnu a zaměstnávali jsme 8 zaměstnanců. V roce 2002 jsme se stali společností s názvem FEDOR Auto s.r.o. s asi 10 zaměstnanci. V roce 2009 jsme postavili nový autoservis s velkou přijímací halou, stáním pro 6 automobilů. Tato nová hala se nachází v průmyslové zóně v Prostějově. Neustále se rozrůstáme a rozvíjíme.

Fedor Auto s.r.o. poskytuje velmi profesionální servisní služby. Disponuje nejmodernějším vybavením a týmem zkušených a kvalifikovaných mechaniků.

Jsme autorizovaný BOSH Car Service. Svým zákazníkům poskytuje náhradní vozidlo, když oprava na jejich automobilu potrvá delší dobu.

V období pěti let jsme rozšířili nabídku služeb pro zákazníky o odtahovou a silniční službu nonstop ve spolupráci s ÚAMK, ABA a ACA pro vozidla do 3,5 t.

Spolupracujeme i s prodejci automobilů na přestavbách do nových vozidel. Dnešní automobilový průmysl se ubírá cestou alternativních pohonů vozidel. Od loňského roku stoupl zájem o přestavby vozidel na CNG, proto se firma zaměřila i na tyto přestavby.

Firma se věnuje přestavbám LPG a CNG již od roku 1994. Za tuto dobu získala zkušenosti s mnoha plynovými zařízeními a automobily různých značek. Proto dokážeme opravit veškerá zařízení LPG a CNG.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost FEDOR Auto s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů