Navigovat do servisuProstějov, Průmyslová 4533/18Telefon+420 582 336 569, +420 776 751 461 E-mailfedorauto@fedorauto.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.00 až 17.00 So: Zavřeno
Flash Lube Valve Saver

Flash Lube Valve Saver

  • Obsahuje složky, které poskytují kvalitní ochranu ventilům a ventilovým sedlům.
  • Čistí celý prostor válce od karbonových usazenin.
  • Utváří ochranný film na povrchu ventilů a ventilových sedlech a minimalizuje tak kontakt kovu s kovem, jenž může vyústit v závažné poškození ventilových sedel.

Kontaktujte nás

Popis činnosti Valve Saver

Běžící motor vytváří ve sběrném sacím potrubí podtlak. Prostřednictvím hadice přivádějíci Flash Lube (do prostoru před sací ventily), je stejný podtlak vytvářen i ve skleněné kontrolní trubici dávkovací jednotky. Tok Flash Lube do skleněné kontrolní trubice je regulován pomocí regulátoru průtoku. Množství průtoku Flashlube Valve Saver je plně regulovatelné regulátorem průtoku. Pohyb regulátoru proti směru hodinových ručiček průtok Flash Lube zvýší. Po instalaci dávkovací jednotky nastavte míru průtoku na rychlost odkapávání od 1 do 2 kapek za minutu pro slabší motory a 2 až 4 kapky za minutu pro silnějsí motory. Teplota a podtlak mohou průtok ovlivnit.Proto doporučujeme seřídit dávkování, vždy na jaro a na zimu.

Podtlak vytvořený běžícím motorem kolísá během jízdy a viskozita Flashlube Valve Saver se mění v závisloti na teplotě. Kolísání průtoku během jízdy nemá větší vliv na provoz, protože Flashlube Valve Saver vytváří ochranný film s dlouhotrvajícím efektem. Přenastavte intenzitu průtoku po vašem prvním natankování LPG / benzínu.

Každých 50 ml zobrazených na zásobníku maziva Flashlube odpovídá 25 litrům paliva. Jakmile se motor zastaví podtlak ve skleněné kontrolní trubici může nasát malé množství Flashlube Valve Saver zpět do trubice. Toto není nic závažného a po znovunastartování motoru bude promazávání pokračovat. Nemusíte se obávat, jestliže použijete více Flashlube valve Saver pro první natankování po instalaci. Zrychlí to proces očištění a ochrany.

Původní systém Valve Saver

Původní systém Valve Saver

Nový systém Valve Saver

Nový systém Valve Saver

Výrobky Flash Lube můžete zakoupit v našem E-shopu


Zobrazit nabídku E-shopu >>

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost FEDOR Auto s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů