FEDOR Auto s.r.o. - Profesionální servis pro Vaše auto

Profesionální přestavby vozidel na LPG, CNG, DieselGas a E-85

Společnost Fedor Auto s.r.o. se specializuje na LPG, CNG a DieselGas přestavby motorových vozidel všech značek. Poskytneme vám špičkový servis a odborné poradenství ohledně přestavby vašeho vozu.Více informací

Autoservis i pro nejnáročnější

 • Profesionální servis pro všechny značky vozidel
 • Náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu
 • Nejmodernější diagnostické vybavení
 • Se zachováním záruky v záruční doběNaše servisní služby

Prima klima pro vás

Pouze s perfektně fungující klimatizací. Během roku se ztrácí přibližně 8% chladiva a mohou se množit bakterie a houby. Pro nezávadný vzduch a nezamlžená okna nechejte vaši klimatizační jednotku kontrolovat alespoň 1 za rok.Kontrola klimatizace

Servis brzdového systému

Bezchybná funkce brzdového systému je životně důležitá pro vás i ostatní účastníky silničního provozu. Nechte si pravidelně kontrolovat stav všech brzdových komponentů.Více o kontrole brzd
........
 • Naše firma se od roku 1994 zabývá přestavbami vozidel na alternativní pohony LPG, CNG, E-85 a DieselGas.
 • Můžete se podívat do naší Fotogalerie přestavěných vozidel na LPG, CNG, DieselGas a E-85
 • Fedor Auto s.r.o. poskytuje svým zákazníkům velmi profesionální a kvalitní servisní služby. Jsme autorizovaný Bosch Car Service. Náš autoservis disponuje nejmodernějším vybavením a týmem zkušených a kvalifikovaných zaměstnanců. Naše vysoká odbornost nabízených služeb je pravidelně prověřována nezávislými audity a dílenskými testy.
 • Naše společnost je výhradním dovozcem diagnostického zařízení ASNU do České republiky a na Slovensko.
 • V našem E-shopu nabízíme rozsáhlý sortiment náhradních dílů a příslušenství k Vašemu vozidlu.

Zajímá Vás přestavba na LPG, CNG nebo DieselGas ? Napište nám údaje o vašem vozidle do DOTAZNÍKU NA PŘESTAVBU a navhrneme vám možnosti přestavby vašeho vozu

Přestavby vozidel na LPG

Přestavby vozidel na LPG

Naše společnost se specializuje zejména na přestavby LPG (Liquefied Petroleum Gas). Jde o ekologicky i ekonomicky výhodnější alternativu ke klasickým benzínovým či naftovým motorům.

Zajišťujeme komplexní služby v této oblasti: Přestavby benzínových vozidel na LPG, opravy a servis zařízení LPG, prodej náhradních dílů, tlakové zkoušky nádrží LPG, revize a měření emisí LPG.

Přestavby vozidel na CNG

Přestavby vozidel na CNG

Nabízíme jedinečnou možnost nechat si svůj vůz přestavět na CNG (Compressed Natural Gas). Pohon na zemní plyn má velice dobrou pověst. Často je považován za mnohem čistější alternativu k benzínu či naftě, ale také LPG.

Zajišťujeme komplexní služby v této oblasti: Přestavby benzínových vozidel na CNG, opravy a servis zařízení CNG, prodej náhradních dílů, tlakové zkoušky nádrží CNG, revize a měření emisí CNG.

Přestavby vozidel na DieselGas LPG/CNG

Přestavby vozidel na DieselGas LPG/CNG

Nyní můžou i majitelé vozů s naftovým motorem užívat výhod přestaveb na CNG a LPG. U přestavby na DieselGas dochází kromě snížení nákladů na palivo zárověň i ke zvýšení výkonu motoru až o 20%. Je to dokonce lepší varianta pro zvýšení výkonu motoru než běžný chiptunning. Rovněž emise jsou díky efektivnějšímu spalování na polovičních hodnotách a šetří se tak i drahý DPF filtr.

Vodíková jednotka H2I pro snížení provozních nákladů vozidla

Vodíková jednotka H2I pro snížení provozních nákladů vozidla

Nabízíme vám profesionální montáž vodíkové H2I jednotky. Efektivnější spalování, dekarbonizace, nižší teplota spalin a omezení vibrací zvyšují celkovou životnost spalovacích motorů.

Galerie přestavěných vozidel na LPG, CNG, DieselGas, E-85

Galerie přestavěných vozidel na LPG, CNG, DieselGas, E-85

V galerii přestavěných vozidel naleznete ukázky vozů, které jsme přestavěli na LPG, CNG, DieselGas či Ethanol E-85. Můžete si také zobrazit detailnější informace a parametry provedené přestavby vozu.

Pojištění vozidel na LPG/CNG

Nabízíme pojištění vozidel po montáži LPG, CNG. Pojištění se vztahuje na novější vozidla. Pojištění se vztahuje pouze na škody vzniklé na motoru - ventily, vodítka ventilů, zdvihátka, písty a pístní kroužky, hlava válců, blok motoru, těsnění hlavy a ventilů a katalyzátor, lambda sondy, rozvody vzniklé v souvislosti s provozem vozidla na LPG.

Pojištění se nevztahuje na škody vzniklé nesprávnou obsluhou, nesprávnou manipulací, použitím nekvalitního pohonu LPG, nesprávnou montáží, havárii vozidla.

Další informace o pojištění

E-SHOP: Velkoobchod i maloobchod

E-SHOP: Velkoobchod i maloobchod

Prodáváme veškeré součásti a příslušenství pro LPG a CNG. Dodáváme součástky a poskytujeme školení a poradenství pro nové montážní firmy. Provozujeme internetový obchod, ve kterém lze objednávat náhradní díly. Jsme největším autoservisem na Moravě a jediným dodavatelem ASNU na českém a slovenském trhu! Prosím, prohlédněte si náš E-shop a vyberte si z naší nepřeberné nabídky zboží!

STK/ME

Každé dva roky musí vaše vozidlo podstoupit kompletní technickou kontrolu a zákonem předepsané měření emisí (STK + ME). V našich autoservisech vám to zajistíme ve spolupráci s úředně uznanými stanicemi technické kontroly.

Na nabídku

Výměna oleje a filtrů

15 000 až 30 000 kilometrů: To je ten kouzelný termín pro kontrolu olejového filtru a motorového oleje a pro jejich výměnu dle specifikace výrobce automobilu. Bosch Car Service může nabídnout profesionální výměnu oleje a filtrů

Na nabídku

Kontrola klimatizace

Odborníci z Bosch Car Service vám rádi zkontrolují systém klimatizace a nezávislé topení tak, aby bylo vždy dosaženo příjemné teploty uvnitř vozidla a aby se zabránilo vniku pylu a nepříjemných pachů.

Více informací

Kontrola brzdové soustavy

Perfektně fungující brzdový systém je důležitý nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní účastníky dopravy. Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty systémů, které podléhají přirozenému opotřebení

Více informací
FEDOR Auto s.r.o.
Otevírací doba
Pondělí - Pátek: 7.00 až 17.00 h.
Sobota: 8.00 až 12.00 h.
Neděle a svátky: Zavřeno
V otevírací době je k dispozici naše nabíjecí stanice pro elektromobily
E-shop LPG CNG ASNU
Název


Měření emisí
Odtahová a asistenční služba
Měření emisí
 • Benzín
 • Diesel
 • LPG
 • CNG
 • E-85
 • Dieselgas
 • Motocykly
+ Možnost zajištění STK
Akreditovaný dovozce zařízení LPG/CNG
BG Point
ASNU
TÜV - ČSN EN ISO 9001:2009
FEDOR Auto s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001
Našim zákazníkům nabízíme
 • Práci ve špičkové kvalitě
 • Originální náhradní díly
 • Osobní přístup
 • Servis bez ztráty záruky
 • Transparentní ceny
 • Pro všechny značky
Více o pravidlech kvalitních služeb
Bosch Car Service – Vše pro Vaše auto
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.